CENTRUM ROZWOJU I PSYCHOEDUKACJI MODI

Kim jesteśmy

Centrum Rozwoju i Psychoedukacji MODI powstało na bazie osobistych i wieloletnich doświadczeń szkoleniowych profesjonalistów z obszaru psychologii, pedagogiki specjalnej oraz pracy indywidualnej z pacjentem. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym specjaliści wielu dziedzin, poprzez szkolenia i warsztaty oraz poradnictwo indywidualne, będą mogli zapewniać kompleksową pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, zmagającym się z wielopoziomowymi problemami, wymagającymi wsparcia i uwagi. Zatrudnieni tu humaniści, wzbogacając na bieżąco kompetencje zawodowe o najnowsze metody i narzędzia diagnostyczne, będą obejmować życzliwą troską dzieci, młodzież oraz osoby starsze, niosąc pociechę i rozwiązując w optymalny sposób problemy naszych pacjentów.   

Założycielem Centrum Rozwoju i Psychoedukacji MODI jest Renata Idzik, psycholog o specjalności klinicznej, mediator i wykładowca akademicki o ponad 10-letnim doświadczeniu w organizacji i prowadzeniu szkoleń oraz w pracy indywidualnej z pacjentem, na co składa się min.: praca w poradni Psychologiczno-Logopedycznej, Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym oraz w Centrum Integracji Społecznej.

Nasza misja

Podstawą naszego działania jest indywidualne podejście do klienta i pacjenta oraz wiedza, doświadczenie i umiejętności zawodowe zatrudnionych osób. Naszym celem jest zapewnienie klientom i pacjentom pełnej satysfakcji ze świadczonych usług oraz systematyczny rozwój i stałe podnoszenie jakości oferowanych usług.

Zespół MODI tworzą wyjątkowi, wysoko wykwalifikowani w swoich dziedzinach specjaliści z wieloletnim i różnorodnym doświadczeniem zawodowym. Wszystkie metody i formy działania zostały uprzednio przepracowane w gabinetach, by teraz móc je z powodzeniem upowszechniać szerokiemu gronu odbiorców. Regularnie poszerzamy swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach czy studiach podyplomowych. Przestrzegamy standardów zawodowych i kodeksu etycznego, a swoją pracę poddajemy superrewizji, co pozwala zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

Nasze wartości

Chęć niesienia pomocy

Dbałość o relacje

Szacunek dla drugiego człowieka

Wrażliwość i zaufanie

Potrzeba ciągłego doskonalenia

Zaangażowanie

Opinie klientów