Nasza oferta

Nasza oferta

 

Centrum Rozwoju i Psychoedukacji MODI to firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie wsparcia indywidualnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Organizujemy również szkolenia, warsztaty, treningi dla specjalistów z różnych środowisk i grup zawodowych, których celem jest podnoszenie kwalifikacji, nabywanie nowych umiejętności w oparciu o najnowszą wiedzę oraz aktualne badania w zakresie wykorzystania narzędzi i metod pracy z pacjentem i klientem.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze działania charakteryzowały się najwyższą jakością, były dostosowane do potrzeb i wymagań naszych pacjentów i klientów, dlatego też do współpracy zapraszamy specjalistów z wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem potwierdzonym przez certyfikaty i rekomendacje.

Centrum Rozwoju i Psychoedukacji MODI posiada wpis do ogólnopolskiego Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

Centrum Rozwoju i Psychoedukacji MODI to firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie edukacji, poradnictwa oraz wsparcia indywidualnego dzieci, młodzieży i dorosłych.

SZKOLENIA DLA OŚWIATY

Kierujemy do dyrektorów, nauczycieli oraz innych pracowników oświaty zainteresowanych podnoszeniem kwalifikacji i rozwojem osobistym.

SZKOLENIA PSYCHOLOGICZNE

Zapraszamy psychologów, psychoterapeutów, terapeutów, a także studentów ostatnich lat studiów psychologicznych, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje zawodowe, a także rozwijać praktyczne umiejętności pracy z pacjentem.

SZKOLENIA DLA FIRM

Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń dla firm w zakresie rozwijania i podnoszenia kompetencji miękkich. Adresatami naszych warsztatów oraz treningów są kadra zarządzająca i pracownicy.

KURSY KWALIFIKACYJNE

Kursy kwalifikacyjne kierujemy do osób poszukujących możliwości rozwoju zawodowego poprzez uzyskanie nowych uprawnień i kwalifikacji. 

STUDIA PODYPLOMOWE

Studia podyplomowe adresujemy do absolwentów szkół wyższych posiadających tytuł licencjata, magistra lub inżyniera, pragnących pogłębić wiedzę zdobytą w czasie studiów, a także uzyskać dodatkowe kwalifikacje.

WSPARCIE SPECJALISTYCZNE

W naszym centrum pacjenci mogą skorzystać z pomocy specjalistów: psychologa. psychoterapeuty, pedagoga specjalnego. Istnieje także możliwość skorzystania z pomocy prawnej i mediacji.

FAQ

Tak, każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.

Szkolenie prowadzone jest stacjonarnie z możliwością uczestnictwa zdalnie za pomocą platformy Zoom.

Płatność za szkolenie jest warunkiem koniecznym do udziału w zajęciach. Płatności należy dokonać pięć dni przed rozpoczęciem szkolenia. 

Szkolenia odbywają się zwykle w piątki w godzinach od 16:30 do 20:00 oraz w soboty od 09:00 do 17:00. Przy szkoleniach zamkniętych godziny ustalane są indywidualnie. 

Tak, zapewniamy materiały szkoleniowe w wersji papierowej oraz elektronicznej.

Szkolenia odbywają się w grupach od 10 do 15 osób. W ten sposób możemy Państwu zapewnić indywidualne podejście.

Na życzenie jesteśmy w stanie przygotować szkolenie z wybranej przez Państwa tematyki. Zapraszamy do zgłaszania zapotrzebowania. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Tak, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Dbając o najwyższą jakość oferowanych szkoleń, w szkoleniu II stopnia może uczestniczyć osoba, która ukończyła szkolenie I stopnia. 

Zapisz się na nasz newsletter


I bądź zawsze najlepiej poinformowany o wszystkich nowościach