Za nami cykl warsztatów radzenia sobie z emocjami dla młodzieży z Hufców Pracy w Krakowie w ramach projektu „Lepszy Start z OHP”.
Był on poświęcony rozpoznawaniu i nazywaniu emocji, nauce ich konstruktywnego wyrażania oraz poznawaniu strategii radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Warsztaty prowadziła nasza psycholog Renata Idzik.
Dziękujemy Młodzieży za aktywny udział, otwartość i zaangażowanie, a Wychowawcom – za nieocenione wsparcie i pomoc w organizacji spotkań.