Szkolenie MODI dla kadry pedagogicznej w Bielsku-Białej

W dniach 29–30 maja 2026 r. MODI Centrum Psychoedukacji przeprowadziło szkolenie wyjazdowe, którego celem było wsparcie kadry pedagogicznej w pracy z wyzwaniami coraz częściej obecnymi w środowisku szkolnym.

Pierwszy blok, „Presja mediów społecznościowych – być sobą w krainie ideałów”, poprowadziła Karolina Załęga – wojewódzki ekspert ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii.

Drugiego dnia odbyło się szkolenie „Praca z uczniem dotkniętym chorobą przewlekłą”, które poprowadziła dr Agnieszka Fusińska-Korpik.

Dziękujemy Prowadzącym za merytoryczne, inspirujące spotkania oraz wszystkim uczestnikom z grona pedagogicznego za aktywny udział i zaangażowanie. Podziękowania kierujemy również do Papuga Park Hotel Wellness Marrakesz & SPA za gościnę i bardzo dobre warunki do realizacji szkolenia.

Wcześniejsze wpisy

2

2

Przejdź do treści