MODI na spotkaniu w ramach inicjatywy „Jej Kraków”

27 stycznia br. Renata Idzik i Ania Kajniak wzięły udział w pierwszym z cyklu wydarzeń w ramach projektu „Jej Kraków”, które odbyło się w Klastrze Innowacji Społeczno-Gospodarczych przy ul. Zabłocie 22 w Krakowie.
 
„Jej Kraków” to inicjatywa, która zaprasza kobiety z Krakowa do aktywnego uczestnictwa w życiu miasta i realnego wpływania na jego przyszłość. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń oraz dzielenia się wiedzą i pomysłami na polepszenie perspektyw życia kobiet w naszym mieście.
 
Dyskusje o problemach społecznych dotyczyły szerokiego spektrum tematów: od zdrowia i profilaktyki przez problemy młodzieży, po wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami oraz seniorów.
Nasz zespół uczestniczył w panelu dyskusyjnym dotyczącym wsparcia osób z niepełnosprawnościami, które poprowadziła pani Elżbieta Kois-Żurek, Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miasta Krakowa.
 
Bardzo dziękujemy za zaproszenie i czekamy na kolejne wydarzenia, w ramach inicjatywy „Jej Kraków”. Więcej informacji na temat tego przedsięwzięcia można znaleźć na stronie internetowej: link

Wcześniejsze wpisy