„Aktywni, Bezpieczni, Samodzielni” – dziękujemy uczestnikom naszej konferencji!

W imieniu organizatorów Konferencji „Aktywni, Bezpieczni, Samodzielni”, która odbyła się 2 listopada br. w Krakowie, pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom tego wydarzenia.
 
Dziękujemy Panu Andrzejowi Kuligowi, Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa za obecność i uroczyste otwarcie konferencji.
 
Wyrazy wdzięczności kierujemy do Pana Bogdana Dąsala, Pełnomocnika Prezydenta Miasta Krakowa ds. Osób z Niepełnosprawnościami, dzięki którego staraniom mogliśmy gościć w pięknej Sali Miedzianej Pałacu Krzysztofory w Krakowie.
 
Cenne było dla nas wsparcie Partnera konferencji – Miasta Kraków oraz Patronów medialnych – Radio Kraków oraz Kraków PL.
 
Gorące podziękowania składamy znakomitym prelegentom: Bogdanowi Dąsalowi, Karolowi Pytlarskiemu, Piotrowi Raźnemu, Wojciechowi Chechelskiemu, Mariuszowi Nawrotowi, Monice Borkowskiej-Żebrowskiej, Małgorzacie Łyżwińskiej-Kustrze, dr Agnieszce Szpak, dr Małgorzacie Lis, Marcinowi Moskwie, Beacie Dąbrowskiej i Renacie Idzik.
 
Dziękujemy również tłumaczkom języka migowego: Bożenie Nowak oraz Katarzynie Podgórni oraz prowadzącym konferencję: Annie Oleszczuk i Marcinowi Moskwie.
 
Sukces naszej konferencji nie byłby możliwy bez ogromnego zaangażowania Moniki Borkowskiej-Żebrowskiej wraz z zespołem pracowników Miejskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie oraz Anny Kajniak z Centrum Rozwoju i Psychoedukacji MODI.
 
Mamy nadzieję, że konferencja była dla Państwa okazją do inspirującej wymiany myśli, informacji i doświadczeń związanych z realizacją wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami.
 
Dziękujemy, że byli Państwo z nami w tak licznym gronie. To dla nas wielki zaszczyt i silna motywacja do dalszych działań na rzecz osób z niepełnosprawnościami w naszym mieście.
 
Mamy nadzieję gościć Państwa podczas następnych konferencji!

Wcześniejsze wpisy